Każda impreza organizowana w ra-mach fundacji „Samotna Mama” warta jest upamiętnienia. Fotki są najlepszą pamiątką, do której możemy wracać po latach.

To one wskrzeszą przeszłość, wzruszają, sprowadzają uśmiech na nasze twarze. Często zdarza się, że fotografowany nie wie, że w danym momencie ma robione zdjęcie, które są naturalne i wzbudzają podziw wśród rodziny i znajomych.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Galeria 2014

1.dzień

2.dzień filmik

3.dzień

4.dzień filmik

5.dzień

6.dzień

uczestnicy

W dniu 28 stycznia 2014r. w siedzibie Fundacji „SAMOTNA MAMA” odbyło się spotkanie wójtów, burmistrzów oraz pracowników socjalnych i przedstawicieli urzędów powiatu włocławskiego i powiatów z nim sąsiadujących.

W dniach od 21 do 26 lipca 2014r. Fundacja „SAMOTNA MAMA” w ramach realizacji zadania publicznego z Gminą Miasto Włocławek zorganizowała półkolonie pod nazwą .„WAKACJE W MIEŚCIE NIE MUSZĄ BYĆ NUDNE”

1.dzień

2.dzień

3.dzień

4.dzień

5.dzień

6.dzień

W dniach od 4 do 9 sierpnia 2014r. odbyła się II część półkolonii
„WAKACJE W MIEŚCIE NIE MUSZĄ BYĆ NUDNE”

W dniu 19.11.2014r. w Pałacu Bursztynowym - siedzibie Fundacji „SAMOTNA MAMA” odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego skierowanego do uczniów klas I, II i III włocławskich szkół podstawowych pod tytułem: „PIERNICZEK MOICH MARZEŃ”.

Film

galeria 2013

Copyright © 2014 Fundacja Samotna Mama | Designed by Free CSS Templates | Darmowe Szablony