Każda impreza organizowana w ra-mach fundacji „Samotna Mama” warta jest upamiętnienia. Fotki są najlepszą pamiątką, do której możemy wracać po latach.

To one wskrzeszą przeszłość, wzruszają, sprowadzają uśmiech na nasze twarze. Często zdarza się, że fotografowany nie wie, że w danym momencie ma robione zdjęcie, które są naturalne i wzbudzają podziw wśród rodziny i znajomych.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Wspaniała wycieczka

Justyna Steczkowska

w Bursztynowym

Maryla Rodowicz
w Bursztynowym

W niedzielę 10 marca 2013r.
w siedzibie Fundacji „SAMOTNA MAMA” w Pałacu Bursztynowym odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet pod tajemniczo brzmiącym tytułem „PANOWIE PANIOM”.
12.04.2013
w Pałacu Bursztynowym odbyło się specjalne spotkanie poświęcone zapachom i świecom

Kolonie w Chomiąży Szlacheckiej

26.08.2013 r.
Dożynki 2013  Kobiele Wielkie
06.10.2013r.
III Festiwalu Włoskiej Muzyki Operowej BELCANTO PER SEMPRE

07.12.2013r.

Zawody pływackie - Bijemy rekordy - dla najmłodszych dzieci, które zaczynały w tym roku naukę pływania.

Film z zawodów

Copyright © 2012 Fundacja Samotna Mama | Designed by Free CSS Templates | Darmowe Szablony